DEFAULT

Finagor - Zézé Zeca Nha Reinalda* - Konbersul Tristi Korbo Nha Xintido (Vinyl, LP, Album)

Related Post

 • No related post.

COMMENTS

 • <cite class="fn">Goltisar </cite>
  Deputeti i Kuvendit të Kosovës, ish gazetari, Milaim Zeka, sonte mes lotësh po shpalos historinë e një vajze shqiptare 16 vjeçare e cila është dhunuar seksualisht 20 vjet më parë. Zeka i cili e.
 • <cite class="fn">Kagalar </cite>
  Aulon Zeka kishte shkëmbyer mesazhe me njërin nga shokët e tij të shtunën, para se të takohej me të dyshuarin për vrasjen e tij, G.H. vjeçari që u gjetë i vrarë me katër plumba në trup të shtunën në lagjen Arbëria, i kishte thënë shokut të tij se do të takohej me një djalë, duke [ ].
 • <cite class="fn">Arashitilar </cite>
  Oct 10,  · Përfaqësuesja e Kosovës e ka fituar miqësoren e sontme përballë Gjibraltarit. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin "Fadil Vokrri", Kosova ka arritur ta mposhtë Gjibraltarin me rezultat minimal , raporton Zëdenlaipostracfuncget.newslagetfdetosudogtprovimnebugal.infoinfo
 • <cite class="fn">Mule </cite>
  Na današnji dan je uništena, a obnovljena je prije 16 godina, od tada godišnje ima mjesec ili dva ledenu plohu.
 • <cite class="fn">Feshicage </cite>
  Written-By – Zézé Nha Renalda* A2: Finagor Written-By – Nácia Gomi, Naná* A3: Konbensu'l Tristi Korbo Nha Xintido Written-By – Zézé Nha Renalda* A4: Rufon Baré Written-By – Codê Di Dona, Zézé Nha Renalda* B1: Mendis Falêro Sta Pega Lumi Written-By – Zézé Nha Renalda* B2: Kortel Di Rabidanti Written-By – Keka Barbosa: B3 5/5(4).
 • <cite class="fn">Sakazahn </cite>
  Pas largimit të AKR-së nga koalicioni LAA dhe deklaratës së Pacollit, se do t’i bashkohet Qeverisë së Ramush Haradinajt, tashmë se si do të ndahen ministritë ka treguar deputeti i Nismës Milaim Zeka. Ai, madje deklaratën e Hotit se janë përafruar qëndrimet me Vetëvendosjen pas takimit të sotëm mes tyre, i ka quajtur sa për [ ].
 • <cite class="fn">Golticage </cite>
  Aug 11,  · Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · Çokollata është kënaqësi e veçantë për një femër. Është një ëmbëlsirë që vështirë se do t’i rezistonim, dhe përherë gjejmë një justifikim për ta shijuar sado pak. Është e shijshme, e butë dhe thuajse sensuale, teksa shkrihet.
 • <cite class="fn">Goramar </cite>
  Jan 25,  · Izrael je na Zahodnem bregu odobril gradnjo domov za naseljence in je tako izpolnil v preteklosti dano obljubo, da bo po izvolitvi Donalda Trumpa za ameriškega predsednika razširil tovrstno gradnjo. Načrte za gradnjo sta odobrila izraelski premier Benjamin Netanjahu in obrambni minister Avigdor Liberman, poroča francoska tiskovna agencija AFP.

Leave a Comment

1 2 »